Shar Pei z Bonomielli

Nino, prawie kosmita

Nino Rotus Bonomiella
Nino - wzrokowiec na punkcie obserwacyjnym

w pełnym skupieniu
kosmiczny jak E.T.
i skoncentrowany
Psa, jak zresztą każdy cel ruchomy, można sfotografować tylko wówczas gdy jest on czymś intensywnie zaaferowany, albo nie można go sfotografowa wcale. Gdy jest w ruchu, to w najlepszym razie wystawi nam do zdjęcia swoje tyły lub ogon jak "Znikający Punkt" i już go nie będzie w naszym zasięgu. Ale zdradzę, że istnieje parę sprawdzonych sztuczek, pomocnych przy łapaniu niesfornego zwierza w kadr, a mianowicie pozwolenie mu na wyglądanie przez okno, o ile jest wzrokowcem, i jednoczesne zatroszczenie się o akcję po drugiej stronie szyby. Zapraszamy sąsiadów pod okno i zachęcamy do ćwiczeń gimnastycznych czy innego rodzaju ruchu pod nazwą "machamy do pieska aby na nas patrzył", możemy też sami próbować wzbudzić zainteresowanie psa bukietem kwiatów, zakupami (np.parówką o ile on ją lubi), zabawkami, czy nawet robić do niego miny. Mądre czy głupie to nieważne, istotnym jest efekt. Efekt taki jaki widzimy na zdjęciach.
Dzięki wielkie Beato za starania, za piękne zdjęcia Nina i dzięki Nino, za dobrą grę aktorską. Na drugim, pomniejszonym zdjęciu wyglądasz kosmicznie, niczym E.T. Sam wielki Steven Spielberg byłby zachwycony widząc tak pięknie wyciągniętą szyję. Nie ma co Nino, masz talent!
  • Twitter
  • Facebook

1 Komentarz

Płasko

  • *
    Bruce  
    Pretty insightful. Thanks!

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.