Shar Pei z Bonomielli

Co dwa psy to nie jeden

Choo-Choo i Albert E. w jednym żyją domu...
każdy sobie...
kostkę skrobie
Rozbrykany psi duet cieszący moje oczy. On niespełna ośmiomiesięczny, ona jeszcze szczeniuś - kilka miesięcy młodsza. Szczęście zaprogramowane, bo co dwa psy to nie jeden. Prawda oczywista i najprawdziwsza. Wiem coś o tym mieszkając na co dzień z gromadką psów i obserwując jak bardzo zwierzęta potrafią zżyć się nie tylko z naszą ludzką rodziną, ale i ze swoimi pobratymcami. Powtarzam jak mantrę: pies potrzebuje towarzystwa drugiego psa. Wiedzą już o tym Artur i Wiola z ich Morcheebą i Pocoyo, wie też Natalia z Doveyem i Tevezem, poznają właśnie życie z dwoma psami pod jednym dachem Ania i Rafał. Dziękuję Ani bardzo za nadesłane zdjęcia. Tęskni mi się za tymi psiakami, a szczególnie za małą Choo-Choo. Jeszcze tak niedawno biegała w naszym ogrodzie... Było, minęło... Piękny czas! Chciałoby się przeżywać szczenięta znowu, lecz na następne baraszkujące w trawie maluchy musimy poczekać przynajmniej rok. Są jednak już plany mniej dalekosiężne, bo uwzględniające szczenięta zimowe. Ale o tym na mojej stronie w zakładce szczenięta.
 • Twitter
 • Facebook

4 Komentarze

Płasko

 • *
  Ela i sharpki z Łodzi  
  Też mam dwa psy. Obserwowanie jak się kochają jest cudowne.
 • *
  Kasia Bagera i Belfast  
  To teraz małe stado "dwupsowe". Ja też zauważam, że co dwa psy to nie jeden, że w parach są po prostu bardzo szczęśliwe !
  • *
   Ela i sharpki z Łodzi  
   Pani Kasiu ja miałam wizję jak super byłoby mieć cztery psy. Czy Pani też miewa takie pomysły? :-)
 • *
  Kasia Bagera i Belfast  
  No cóż, przydałoby najpierw przeprowadzić się na wieś. Na razie poprzestanę na dwóch, ale kto wie, co przyniesie przyszłość... ; Póki co opanowałam sprawne spacerowanie na rozdzielaczu z dwoma naraz 8-)

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.