Drugie szczepienie

a właściwie lizaczek
;-)
Nasz cukierek

Mo wykazuje charakter łowczy
Wspieramy naturalny instynkt
Mo była dziś wyjątkowo grzeczna i bardzo dobrze zniosła wizytę u weterynarza. Przy okazji została zważona i okazało się, że nasza dziewczynka ma już 7,6kg. Bardzo nas to cieszy, bo oznacza przybranie o 1,1kg w ciągu tygodnia. Sam zastrzyk został przez Mo przeoczony.
Później pospała ładnie dobre 4godziny z przerwą na wyjście i obiad. Apetyt dopisał, także na kolacji, która wypadła dziś o 22.
Sweterek Morcheeby nabrał już sporych rozmiarów
Mo potrafi pospać w trakcie zabawy
Drzemka po drodze
i fantazyjnie się przemieszcza w trakcie zabawy. Czasami mamy wrażenie, że gdyby nie ogon, Mo mogłaby go sobie przydepnąć. A obok/ nad nowy etatowy gryzak - jasnoniebieska poduszka. Przedmiot uwielbiany przez naszego zwierzaka i tarmoszony do upadłego. Co ciekawe, mimo wielu gwałtownych ataków i bardzo zapalczywych igraszek nie nosi żadnych śladów uszkodzeń.
Myszka w drugim planie jest przerażona
Szybki atak
Zabawki na placu zabaw dają Mo dużo radości i pewności siebie. Błyskawicznie łapie kolejne zdobycze i starannie je gryzie, aby mieć pewność, że nie uciekną. W tle przestraszona myszka, po zobaczeniu ataku na red-kulę z grzechotką. Dobrze, że zabawek jest tyle, bo dzięki ów mamy sporo wytchnienia dla naszych rąk i ubrań w poznawaniu ostrości ząbków. A/A Szara i biała myszka straciły już po jednej łapce. A mówiliśmy, że nie warto prowokować...


Sofa
Sofa wspiera wypoczynek całą swoją powierzchnią
Odpoczynek grzecznych dzieci
Rozwój wydarzeń w tym temacie jest coraz bardziej gwałtowny. Mo uwielbia na niej sypiać w ciągu dnia i z radością próbuje się na nią gramolić. Schodzi już sama, bez potrzeby asekurowania. Późnym wieczorem udało się Mo pierwszy raz na nią samej wejść. Na nasze szczęście nie zapamiętała jak. Nie ma natomiast problemu psa na sofie, gdy jest pościelona na noc. W takim przypadku nasza grzeczna dziewczynka wybiera zdecydowanie swoje legowisko. Pękamy z dumy.
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.