Mo od dziś nastolatką

alternatywne wsparcie
Uświadamianie Mo przez kangurzycę
Dzisiaj wczesnym rankiem, dostrzegliśmy niezaprzeczalne znaki, świadczące o tym że Mo właśnie zakończyła swoje beztroskie dzieciństwo. Tylko dzieciństwo, bo beztroska panuje u nas w domu w dalszym ciągu i każdemu domownikowi jest z tym doskonale, stąd absolutnie nie będziemy tego zmieniać.
Ale żarty na bok. Mo dostała pierwszej w swoim życiu cieczki. Z tego powodu hormony zaczynają broić, ale w bardzo pozytywnym sensie. Morcheeba jak nigdy uwielbia się przytulać. Wprost przepada też za głaskaniem i tuleniem. Apetyt jej dopisuje, a na spacerach jak gdyby nigdy nic. Oczywiście tylko u Mo, bo we mnie napięte wszystkie zmysły. Lód pod śniegiem po ostatniej wizycie wiosny powoduje, że na spacery bardziej odpowiednie byłyby łyżwy. Za to figury, jakie wykonuję przy harcach biją tulupy i inne na głowę. No i niejako przy okazji powoli zaczynam dostrzegać istotnie zwiększające się zainteresowanie innych czworonogów płci przeciwnej. Będziemy asertywni i stanowczy zarazem.
Mo jest przy tym szalenie dzielna i bardzo nas ostatnio rozpieszcza czułościami. Zresztą nie tylko nas! W domu - na swoim placu zabaw przejawia nieśmiałe zakusy matczyne i jeśli tylko brakuje kogoś z nas do tulenia, z łatwością znajduje sobie zastępstwo.
Zatem nowa smycz, czujna obserwacja i mop w gotowości.
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.