Shar Pei z Bonomielli

Życie towarzyskie szczeniąt

Szczenięta i ich goście

czułości bez końca
który piesek ładniejszy?

Można by rzec, że szczenięta prowadzą intensywne życie towarzyskie. Gości mają niemalże codziennie i tylko pozazdrościć im popularności. Wpadają moje koleżanki, co to koniecznie muszą zobaczyć i przytulić małego szkraba, przychodzą dzieci z okolicy zawsze z tym samym, nieśmiałym pytaniem: "proszę pani, czy możemy pobawić się z pieskami?". Przyjeżdżają, tak jak dzisiaj przyszli właściciele naszych psich dzieci. Dzisiaj nasi goście chociaż zdecydowali się na Clementine, to nie szczędzili achów i ochów pozostałym maluszkom. Siedzieliśmy sobie w ogrodzie i bawili świetnie. Zabawa polegała na bieganiu z wiaderkiem za wszędzie kupkającymi maluchami, przenoszeniu ich z części ogrodu, w której akurat wzrastają dalie do części li tylko trawiastej, fotografowaniu, czuleniu się do coraz to któregoś maluszka i znowu wyciąganiu jakiegoś niesfornego psiaka z kwiatowej grządki. Szczenięta potrafią już nie tylko zgrabnie biegać, umieją też skakać, a robią to z takim wdziękiem, że zaśmiewaliśmy się prawie do łez!
Jutro dzieci Simonki skończą 6 tygodni, a przedwczoraj dzieci Moni ukończyły 5. Wiek u szczeniąt, który najbardziej lubię. Poniżej trochę ich zdjęć do oglądania, a wszystkie z dzisiejszego dnia.


  • Twitter
  • Facebook

1 Komentarz

Płasko

  • *
    Ola  
    Pani Marto, bardzo dziekujemy za wspanialy czas, ktory moglismy spedzic wsrod maluszkow. Szkoda, ze zdjecia nie oddaja ich uroku. My jestesmy zakochani :-) Ola, Arek i Piotr :-)

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.