Shar Pei z Bonomielli

Krewniacy w odwiedzinach

Najmłodsze Bonomielle

O tym, że dom nasz dla gości lubiących psy zawsze otwarty, wiedzą wszyscy psiarze. Co raz to ktoś wpada aby miło o psach pogawędzić i po to aby z naszymi zwierzami się pobawić. One natomiast psie odwiedziny mają tak rzadko, że jeśli już, to koniecznie trzeba o tym wspomnieć. Wczoraj był właśnie taki wyjątkowy dla mojego stada dzień. Odwiedziny krewniaków: Burlesci i Belfasta z hodowli Perro Bebe w towarzystwie Kasi i Mariusza. Niesłychanie słodkie te dwa - jedno czarne, drugie w kolorze dojrzałej brzoskwini. Od pierwszej chwili czuły się w naszym ogródku jak w swoim własnym, a stadko dziewięciu malców potraktowały z sympatią, aczkolwiek nieco protekcjonalnie. Wiadomo, starsze są to i mądrzejsze, siła ich ciał przekładała się momentami na siłę przebicia, lecz generalnie panowała zgoda i harmonia. Ekscesów nie odnotowaliśmy i chyba tylko dlatego, że Belfast już w pierwszych minutach dał malcom do zrozumienia, że najsilniejszym jest on, i tym samym on obejmuje przywództwo. Bezdyskusyjnie. Towarzystwo poszalało na trawniku, a że mięśnie jeszcze słabe, to i zmęczenie szybko psią dzieciarnię zmogło. Małe Bonomielle zostały zaniesione do domu i ułożone do snu, duet z Perro Bebe usnął w ramionach Kasi i Mariusza. A my zajęliśmy się tym co ludzie bardzo lubią, czyli grillowaną kolacją na świeżym powietrzu. To był bardzo miły wieczór.

Burlesca i Belfast...
... u nas w odwiedzinach
Kasia z Maluchami
Jedni biegają, inni sprzątają
liczenie: raz, dwa, trzy ...
  • Twitter
  • Facebook

1 Komentarz

Płasko

  • *
    KASIA  
    Pani Marto było nam baaardzo miło, dziękujemy za zaproszenie! Maluchy były tak zmęczone, że całą drogę powrotną grzecznie spały :-)

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.