Shar Pei z Bonomielli

Grubaśne jak poduszeczkiPocoyo pokazuje niebieski języczek
Dzisiaj Pocoyo pokazała nam swój przybierający intensywną barwę niebieski języczek. Pomyślałam, że ktoś z Gdańska ucieszy się tą wiadomością, więc bez zwłoki przekazuję. Wiadomo, jak shar pei to i język musi być niebieski. Pozostałe maluchy jeszcze mają różowo w pysiach, ale jutro, pojutrze, lub może za tydzień też jęzory zniebieszczeją. Na razie psie towarzystwo je, a raczej ssie matkę karmicielkę i rośnie na jej mleku niemalże w oczach. Widać, że naturalny pokarm im służy. Pepe Lavion najpotężniejszy i co tu owijać w bawełnę czy upiększać - najgrubszy. Grubaśne i papuśne są wszystkie malce, wyglądają niemal jak poduszeczki, tyle że zamiast rożków mają te swoje zabawne rączki i nóżki, jak to shar peie.

Wiadomość z ostatniej chwili: jak pech to pech! Stłuczka, wypadek na drodze, rozbite auto, nie ma czym dojechać na wystawę do Zielonej Góry. Katastrofa! Pojazd stoi w naprawie, Dovey i Monia zamiast na ringu to w domu. Szkoda... Szczęśliwie nikt z pasażerów w wypadku nie ucierpiał.
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.