Shar Pei z Bonomielli

Awanturki przy mlekopoju


Małe grube wałeczki. Wszystkie dziewięć. Cudeńka! Aż się nie mogę na nie napatrzeć! Słodkie, małe-wielkie złośniki, wściekające się piskliwymi głosikami gdy akurat "ten" sutek jest zajęty.
Big Brother i Barbarella
Big Brother i jego kocurek

I nie ma znaczenia, że "tamten" obok równie pełen mleka, pić chcą akurat dwa szczeniaki z jednego kranika z mlekiem, więc piski i przepychanie się do wybranego. Suki znoszą tego rodzaju awanturki swoich dzieci ze stoickim spokojem, nie próbują odsunąć rozrabiaki, nie pomagają też płaczącemu. One wiedzą, że maluchy dadzą sobie radę, a nawet gdyby nie, to przecież my, ich ludzie pomogą. 1100 i 1200 gramów ważą dzieci Simonki, potroiły już swój ciężar. Te od Moni też już niezłe klocki, ważą od 800 do 850 gramów każde, a synek rodzynek ponad 900! Simonkowa córeczka ma już lekko uchylone oczka. Na razie szparki, jutro, najdalej pojutrze powinna spojrzeć nam w oczy. A za nią cała reszta naszego psiego dziecińca.


 • Twitter
 • Facebook

2 Komentarze

Płasko

 • *
  Iwona  
  Przepiękne mordeczki, aż się wzruszyłam...
 • *
  Ela i sharpki z Łodzi  
  Ale duża gromada...!!!

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.