Siedem plus dwa równa się dziewięć

Jak w tytule. Rachunek prosty, ale dziewięcioro psich dzieci na raz to raczej sporo... Zorganizowaliśmy się na tyle, że dajemy radę, śpimy na zmiany, spotykamy się w przelocie, czasu dla siebie mamy niezbyt wiele jak to zwykle przy szczeniętach.
Monia ma się dobrze. Dzieci Moni też mają się dobrze. Puk! Puk! Przesądna nie jestem, ale lepiej odpukać. Simonka ze swoją dwójką ma się świetnie, jej dzieci zdążyły podwoić swoją wagę urodzeniową. Duże są i bardzo mocne. Puk! Puk! Niespełna czterodniowe maluchy Moni łatwo nie mają, tłoczą się przy sutkach, jedno pcha się przez drugiego, muszę rozdzielać, tak że karmienie przebiega w dwóch turach. Cala nasza akcja przy szczeniętach i ich mamach skupia się w głównej mierze na karmieniu. Monia je świetnie, z apetytem pochłania cztery obfite posiłki dziennie, więc i mleka ma pod dostatkiem. Z dziećmi obchodzi się delikatnie i z pewnością żadnego z nich by nie przygniotła, ale że maluchy i w nocy jeść na dwie zmiany potrzebują, to i dyżury przy nich obligatoryjne.
Szczeniąt mamy tym razem sporo, z dzisiejszych zdjęć powstała prawie galeria. Na pierwszych dwóch zdjęciach grubasy Simonki, na pozostałych maluchy od Moni. Razem i osobno. Miłego oglądania!
 • Twitter
 • Facebook

4 Komentarze

Płasko

 • *
  ola  
  Zakochałam się we wszystkich !! DOSŁOWNIE !! Pani Marto po raz kolejny serdecznie gratuluje !!!! a pragnienie posiadania takiego maleństwa rośnie u Mnie coraz bardziej,ale mam nadzieję,że moje marzenie jeszcze sie spełni.jeszcze raz Gratuluje.ola.
 • *
  Edyta i Lukasz  
  ale Cudeńka :-) gratulujemy mamom i trzymamy kciuki za Panią i Pana Piotra, bo napewno przy takiej gromadce jest ogrom pracy. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na wiecej zdjec :-)
 • *
  Ela i sharpki z Łodzi  
  Są słodsze niż ciastka w mojej ulubionej cukierni.
 • *
  Przemek z Zabrza  
  Dobry Wieczór
  Dziękuję za miłą gościnę,pozdrowienia dla Pani i męża i buziaczki dla szczeniaczków

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.