Shar Pei z Bonomielli

Kolory szczeniąt shar-pei

Widzę, że nie wymigam się od fotografowania szczeniąt, każdy kto zamówił malucha chce wiedzieć jak on wygląda, jak rośnie, jak rozwija się. To zrozumiałe. Wierzcie mi, fotografowanie szczeniąt łatwym zajęciem nie jest. Pieski albo śpią, albo jedzą, a gdy aktywne to pozować nie chcą. Proszę, jest słodki synek Tequilli i Miśka - Lovey Dovey dla Natalii. Uff, mała wiercipięta z niego ale udało się go uchwycić w obiektyw i jako tako zrobić mu portret.

Zitella
Zio
Zitella to najruchliwsze dziecię Belli, stąd i zdjęcie lekko nieostre. A, i jest mały Zio Thatta-Boy, mój ulubieniec. Bardzo zrównoważony i spokojny piesek, tak że i zdjęcie w miarę dobre. Zio nie ma jeszcze rodziców adopcyjnych, jest ostatnim niezamówionym pieskiem od Belli.
Nie tylko kształty ale i kolory pieskom się zmienią. Na razie mają one szczenięcą barwę, czyli włos tymczasowo przesiany szarym puszkiem lub czarnym włosem na grzbiecie.

Najciemniejsze u malców są ogonki, te wybarwią się na właściwy kolor najpóźniej. Kolor u dwu i trzytygodniowych szczeniąt najlepiej widać na główkach, bo od nich pieski jaśnieją. U wszystkich psich dzieci ładnie są już wypigmentowane na czarno noski. Ciemnieją też języczki, Lucy i Lasimonne mają je już w całości fioletowe, ale wiadomo, że dziewczyny muszą być zawsze pierwsze!
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.