PEPE LAVION Bonomiella

Pepe Lavion Bonomiella

Dzisiaj gorące pozdrowienia i podziękowania za zdjęcia Pepe kieruję dla p. Agnieszki i jej rodziny z Warszawy! No, no - ładnie wyrasta Mały Czarny, miło popatrzeć! I to jego mądruchne spojrzenie - aż mi serce rośnie!

A tak o Pepe pisze mi (nam) jego właścicielka:
"(...)Pepe - tak jak Pani przewidywała nie sprawia żadnych kłopotów. Jest zdrowy, radosny, chętnie się uczy (choć potrafi być strasznie uparty), bardzo pilnuje nas i domu. Jak na razie udało nam się wychować go na przyjaznego gościom psa i mamy nadzieję, że to się nie zmieni. Ma swoje ulubione miejsca i w zależności od tego jak my rozchodzimy się po domu wybiera najlepszą pozycję. Leży wtedy "na płasko" i spokojnie nas obserwuje. Cierpliwie znosi zabawy z Jaśkiem (moim najmłodszym synkiem) i choć jest już od niego cięższy (waży 20 kg) postępuje z nim wyjątkowo delikatnie. Uwielbia spacery - pogoda teraz im sprzyja. Byliśmy razem z nim na feriach w Szczawnicy i mogę go tylko pochwalić. Szybko przyzwyczaił się do nowego miejsca i po trzech dniach czuł się jak u siebie w domu. Budził ogólny podziw przechodniów - gdybym zaczęła pobierać opłaty za robienie mu zdjęć pewnie trochę bym zarobiła :-) Ja odkrywam nie tylko uroki życia z psem, ale też nie mogę wyjść z podziwu jak łatwo mając psa zawiera się znajomości z innymi "psiarzami." Odnoszę wrażenie, że to całkiem inny rodzaj ludzi - otwarci i życzliwi. (...)"

Z pewnośćią jest sporo racji w stwierdzeniu, że życzliwość oraz otwartość na świat i innych ludzi są cechami "psiarzy". Też jestem tego zdania.
 • Twitter
 • Facebook

1 Ślad

Użyj tego linku jeśli chcesz stworzyć Ślad (Trackback) do tego wpisu

 • *
  Shar Pei z Bonomielli 
  Pepe Lavion świątecznie
  Pepe. Wygląda już bardzo dorośle. Wraz z pięknymi życzeniami z okazji Świąt, otrzymałam od p. Agnieszki zdjęcie Pepe (synek naszej Simonki, urodzony 1.09.2010) oraz sympatyczne doniesienie jak to Pepe zaaklimatyzował się w swoim nowym domu i jak bardzo (...) ...

2 Komentarze

Płasko

 • *
  Ela i sharpki z Łodzi  
  Wreszcie wpis! Super są czarne
 • *
  Donwinka  
  ale słodziak
  buziorki ślę

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.